ye-logo.v1.2
18 Квітня, 2019

Завтра на Дунаєвеччину з’їдуться представники найуспішніших громад України

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 678
Дунаївці продемонструють згуртованість громади
Дунаївці продемонструють згуртованість громади. Фото: dunrada.gov.ua

Вони перейматимуть успішний досвід.

Вигравши свого часу дві номінації в конкурсі Мінрегіонбуду «Кращі практики місцевого самоврядування» Дунаєвеччина завтра ділитиметься своїм досвідом з іншими громадами країни.

«Це буде делегація громад - переможців кращих практик місцевого самоврядування в країні, - розповідає Веліна Заяць, голова Дунаєвецької міської ради об’єднаної територіальної громади. – Будемо знайомити їх з напрямками, за якими ми виграли в конкурсі, який проходив за підтримки Мінрегіонбуду та Ради Європи. Це освітянський напрямок, за яким ми створили методкабінет, який обслуговує не лише нашу громаду, а й інші, створені в нашому районі (а їх є 4) та напрямок, який демонструє згуртованість громади».

Останній – особливо цікавий, адже Дунаєвеччина – одна з небагатьох громад, які можуть похвалитися такими згуртованими селами як, до прикладу, Іванківці.

«В цьому селі створені вуличні комітети, які не стоять осторонь усіх проблем, котрі потребують вирішення, тісно співпрацюють зі старостою та вносять свої корективи і пропозиції, долучаються до життя громади по-справжньому, а не лише живуть своїм подвір’ям чи будинком. А таку активність зустрінеш далеко не в кожному селі», - зізнається Веліна Владиславівна.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята