ye-logo.v1.2
26 Лютого, 2020

На Хмельниччині цьогоріч визначили 15 офіційних місць для масового купання

Суспільство 2506
Цього року в області буде 15 офіційних місць для купання
Цього року в області буде 15 офіційних місць для купання. Фото: з архіву

Під час купального сезону там мають працюватими бригади рятувальників.

Сім з них у містах - Хмельницькому, Славуті, Полонному, Красилові, Ізяславі, Старокостянтинові та Нетішині, решта – в таборах та на базах відпочинку. А саме в селах Пашківці Хмельницького району, Головчинці Летичівського району, Гораївка (табір відпочинку «Бакота»), Велика Слобода (ПП «Дністровська Рив’єра», ПП «Вілла Дві Ріки»), Устя Кам’янець-Подільського району (база відпочинку «Смотрич), Рудківцях Новоушицького району та Вільшанах Волочиського району (база відпочинку «Ровесник» Волочиського машинобудівного заводу).

«Ми уже перевірили сім із 15 визначених місць масового купання. До початку купального сезону плануємо перевірити решту, – розповідає Андрій Козак, прес-секретар ДСНС у Хмельницькій області.– Перевірка включає в себе обстеження дна та підводного простору пляжу, встановлення необхідного облаштування, а також створення постійно діючих рятувальних постів (у складі не менше трьох рятувальників). Не зважаючи на велику кількість місць стихійного відпочинку на воді, не визначено та не облаштовано жодного пляжу в одинадцяти районах області (Старосинявському, Віньковецькому, Білогірському, Дунаєвецькому, Чемеровецькому, Теофіпольському, Шепетівському, Деражнянському, Славутському, Ярмолинецькому та Городоцькому районах)».

В межах області на постійній основі функціонують комунальні рятувальні служби на водних об'єктах Хмельницького, Полонного, Славути та Старокостянтинова. Окрім цього, у штаті аварійно-рятувального загону спеціального призначення при обласному управлінні створена група водолазно-рятувальних робіт, до складу якої входять відділення у Хмельницькому, Старій Ушиці, селах Устя Кам'янець-Подільського та Рудківці Новоушицького районів. Ними, до речі, торік на водних об’єктах області було врятовано 93 людини. З початку 2018 року врятовано понад десяток людей.

Андрій ЗАВЕРУХА.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую