ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Екс-керівника держпідприємства суд оштрафував за невчасно поданий звіт про доходи

Суспільство 1458
Суд оштрафував екс-керівника держпідприємства
Суд оштрафував екс-керівника держпідприємства. Фото: www.volyn24.com

Посадовець вину визнав.

Колишнього директора державного підприємства Ярмолинецький районний суд оштрафував за невчасний звіт про свої доходи після звільнення. Про це повідомляють в апеляційному суді області.

«1 березня 2018 року чоловік звільнився з посади директора державного підприємства і, за законом, протягом 20 днів повинен був подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави чи місцевого самоврядування. Проте прострочив цей термін, задекларувавши статки лише 17 квітня цього року», - додають в апеляції.

У судовому засіданні посадовець свою вину визнав та пояснив, що просто не знав про обов’язок подавати декларацію після звільнення. Утім, суд, проаналізувавши докази, дійшов висновку про доведеність вчиненого правопорушення передбаченого частиною 1 статті 172-6 Кодексу України про адміністративне правопорушення.

Райсуд призначив штраф у 850 гривень. Постанова ще не набрала законної сили і може бути оскаржена до апеляційної інстанції.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую