ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Де у Хмельницькому з’явиться новий мурал та як він виглядатиме

Суспільство 2031
Новий мурал має з
Новий мурал має з'явитися на стіні будинку, що навпроти Ангела Скорботи. Фото: Андрія Заверухи

Ще одна робота Андрія Томчишина прикрасить вулиці обласного центру.

Цьогоріч у Хмельницькому планують створити три нових мурали. Один із них протягом літа має з’явитись на будинку, що на вулиці Проскурівській, 56. Стіну будинку уже утеплюють та готують до нанесення малюнку.

«Підготовчі роботи триватимуть ще декілька тижнів, – розповідає Володимир Путін, заступник начальника управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради. – Малювати художник розпочне ближче до кінця червня. Плануємо зобразити старе місто, ту його частину, де встановлений пам’ятник «Ангел Скорботи», такою, якою вона була у часи до зведення пам’ятника».

З міського бюджету на створення нового муралу виділили 290 тисяч гривень. Малюватиме мурал художник Андрій Томчишин, автор «Козака Мамая», що на будинку на вулиці Гагаріна, 20 та «Осіннього джазу», що на будинку навпроти обласної філармонії.

«Частина коштів уже пішла на утеплення стіни, на яку буде нанесений малюнок, – продовжує Володимир Путін. – Підрядник повідомив, що виконає роботи й за меншу суму, а саме – 230 тисяч гривень».

На створення двох інших запланованих муралів з бюджету виділили 500 тисяч гривень. Де вони з’являться, ще не вирішили.

Андрій ЗАВЕРУХА.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую