ye-logo.v1.2
22 Квітня, 2019

У Славуті знайшли тіло молодика, який зник

Олександр НІКІТІН Суспільство 1591
Що стало причиною загибелі на воді молодої людини в Славуті - невідомо
Що стало причиною загибелі на воді молодої людини в Славуті - невідомо. Фото: km.dsns.gov.ua

Обставини смерті має встановити слідство.

Вчора, 31 травня, в Славуті з річки Утка працівники Славутської міської рятувально-водолазної служби витягнули з води тіло 20-річного чоловіка. Як повідомляє прес-служба обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, загиблий, за попередньою інформацією, 30 травня зник під час купання у водоймі.

Тіло чоловіка направили на судово-медичну експертизу. Тепер вже правоохолрнці мають встановити, що стало причиної трагічної загибелі славутчанина.

Рятувальники ж закликають усіх не забувати про правила поведінки на воді під час відпочинку. «Не купайтеся у незнайомому для вас місці; уникайте води із швидкою течією; не заходьте у воду в стані алкогольного сп’яніння; ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах; не пірнайте з берега, гірки, дерева; у воду слід входити повільно та обережно; відпочивайте там, де є рятувальні служби; слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді непередбачувана; утримуйтесь від далеких запливів: переохолодження – головна причина трагічних випадків», - йдеться у зверненні ДСНС.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята