ye-logo.v1.2
24 Квітня, 2019

Хмельницьким спецпризначенцям влаштували «День американської кухні»

Олександр НІКІТІН Суспільство 1190
Хмельницьких спецпризначенців сьогодні годували хот-догами, картоплею фрі та іншими сравами американської кухні
Хмельницьких спецпризначенців сьогодні годували хот-догами, картоплею фрі та іншими сравами американської кухні. Фото: Фото Андрія Агєєва

На сніданок їли салат «Техас», а в обід – картоплю «фрі».

У 8 окремому полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій, який базується в Хмельницькому, сьогодні, 5 червня, «День американської кухні».

«Подібні тематично-кулінарні дні ми проводимо щомісяця, - каже начальник тилу військової частини Юрій Школьний. - Військовослужбовці вже куштували польські, грузинські, італійські страви. Найскладніше, ми думали, буде здивувати наших військовослужбовців українською кухнею. Та й тоді, завдячуючи творчому підходу нашого «гарячого цеху» до звичного набору продуктів, ми змогли задовольнити найвибагливіші гастрономічні вподобання усіх військовослужбовців».

Як повідомив прес-офіцер Андрій Агєєв, у «День американської кухні» спецпризначенці на сніданок куштували салат «Техас» та запечене філе індички «Рейнджер». Обідали супом «Ахіако», салатом «Охайо», картоплею «фрі», хот-догом та колою. На вечерю будуть нагетси з рисом.

У 8 полку тематичні дні на кухні проводять не вперше. Фото Андрія Агєєва.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята