ye-logo.v1.2
26 Квітня, 2019

Хмельниччина шукає майже 20 мільйонів гривень на проект реконструкції аеропорту

Алла СОБКО Суспільство 695
Проектно-кошторисна документація обійдеться області у суму 15-20 мільйонів гривень.
Проектно-кошторисна документація обійдеться області у суму 15-20 мільйонів гривень.. Фото: km-oblrada.gov.ua

5 червня відбулася презентація техніко-економічного обґрунтування реконструкції аеропорту «Хмельницький».

Комунальне підприємство «Аеропорт Хмельницький» замовило у ТОВ «Інжиніринг і проектування» предпроектні пропозиції, повідомляє Хмельницька обласна рада. Презентувати їх приїхав керівник товариства, яке розробляло проекти реконструкції Львівського, Донецького, Харківського аеропортів Андрій Ганкевич.

За його словами, реконструкція аеропорту Хмельницький і перетворення його на міжнародний аеропорт з пасажирських/вантажних перевезень може зайняти, відповідно до розрахунків, від трьох (оптимальний сценарій реалізації) до 7 років (тривалий сценарій реалізації). Варто зазначити, що лише проектно-кошторисна документація обійдеться області у суму 15-20 мільйонів гривень.

Учасники наради акцентували увагу на комплексі вантажних перевезень хмельницького аеропорту, оскільки перевагою Хмельниччини є вдале автомобільне розташування для доставки вантажів у населені пункти західного регіону країни.

Із пропозиці, які звучали під час презентації, концепція реконструкції хмельницького аеропорту передбачає створення об’єкта туристичного інтересу, який в поєднанні з комплексом вантажних перевезень стане соціально значимим об’єктом для Хмельниччини.

За словами першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук, необхідно об’єднати зусилля обласної та міської влади для акумулювання необхідних коштів з різних джерел фінансування для початку реалізації вагомого для області об’єкту, що на далеку перспективу дасть суттєвий поштовх для економічного розвитку територій.

Читайте також: «З мене всі сміються, але ми полетимо» – директор Хмельницького аеропорту чистить летовище від хащів
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята