ye-logo.v1.2
13 Серпня, 2020

В обласній раді назвали території, які витратили найбільше коштів на медицину

Суспільство 713
Голова обласної ради висловив подяку лікарям, медсестрам, молодшому медичному персоналу, ветеранам охорони здоров'я та вручив грамоти і подарунки
Голова обласної ради висловив подяку лікарям, медсестрам, молодшому медичному персоналу, ветеранам охорони здоров'я та вручив грамоти і подарунки. Фото: km-oblrada.gov.ua

На капітальний ремонт медзакладів області минулого року витратили близько 64 мільйона гривень з обласного бюджету.

Такі дані навів голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний сьогодні під час урочистих зборів до Дня медичного працівника, які відбувалися в обласній філармонії, повідомляє сайт облради.

За його словами, капітальні та поточні ремонти проводились в усіх закладах області, на що минулому році використано близько 64 мільйона гривень.

Серед територій найбільші обсяги коштів – понад 14 мільйонів гривень – на ремонти освоїли у Хмельницькому. Для міської лікарні це близько 7 мільйонів, а міської дитячої лікарні – 3 мільйона гривень. Понад 4 мільйони гривень використали у спеціалізованій медико-санітарній частині Нетішина, понад 3 мільйона – заклади Дунаєвецького та Деражнянського районів, понад 2 мільйона – Красилівського і Новоушицького районів та міста Кам’янець-Подільський.
Окрім капітальних ремонтів чимало коштів пішло на оновлення медичного обладнання. Закупівлі проводили 17 центрів ПМСД: придбано 4 автомобілі у Городоцький, Ізяславський, Новоушицький, Теофіпольський центри. Для 14 центральних районних лікарні закупили обладнання на загальну суму біля 12 мільйонів гривень. За ці гроші придбали 5 апаратів ультразвукової діагностики, рентгенсистеми, апарати штучної вентиляції легень, ендоскопічне обладнання, цифровий флюорограф, лабораторне обладнання, обладнання для малоінвазивної хірургії, перинатального центру. Для обласних закладів придбано медичної апаратури на суму понад 38 мільйонів, у тому числі для обласної лікарні – на 14 мільйонів гривень. Для обласної дитячої лікарні – на 8,3 мільйона гривень, а обласного госпіталю ветеранів війни – 2,3 мільйона гривень.

Сьогодні медпрацівників області привітали офіційно, а ось за календарем своє професійне свято вони відзначають в неділю, 17 червня.

«Завдяки наполегливості, витримці та ентузіазму медичних працівників галузь, хоча й невеликими кроками, але рухається вперед на шляху реформування, результатом цих змін за кілька років повинні стати доступність та якість медичного обслуговування», – зазначив голова обласної ради та висловив подяку лікарям, медсестрам, молодшому медичному персоналу, ветеранам охорони здоров’я за благородну працю задля здоров’я людини та розвитку вітчизняної медицини.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую