ye-logo.v1.2
16 Жовтня, 2019

Случ забруднений нечистотами: обласна екоінспекція оприлюднила результати відбору води

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 3341 2
Фахівці екологічної інспекції взяли зразки води для проведення інструментально-лабораторного дослідження
Фахівці екологічної інспекції взяли зразки води для проведення інструментально-лабораторного дослідження. Фото: з Фейсбуку

У річці Случ виявили перевищений вміст шкідливих речовин.

Місяць тому жителі Красилова почали «бити на сполох» через катастрофічну ситуацію, яка відбувається з річкою Случ.

«Сморід, дохла риба та гнилі водорості… Це те, що зараз відбувається з річкою Случ. А колись ми виросли у цій річці. Зараз купатися там смертельно небезпечно. Водойму забруднює Красилівське підприємство водопровідно-каналізаційного господарства. Після зауваження, вентиль прикрутили та неозброєним оком бачимо, що скиди продовжуються», - каже Наталія Вишневська, жителька Красилова.

Про дану ситуацію знають і в Державній екологічній інспекції у Хмельницькій області. Фахівці відомства взяли зразки води для проведення інструментально-лабораторного дослідження.

«У скиді зворотних вод з очисних споруд номер 1 Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства виявлено перевищення по показниках: хімічне споживання кисню в 2 рази, фосфати в 1,4 раза, азот амонійний в 1,2 раза. У поверхневих водах річки Случ, біля гідротехнічних вод села Шиборівка виявлено перевищення по таким показникам: хімічне споживання кисню в 1,09 разів, біохімічне споживання кисню в 4,4 раза, фосфати в 1,66 раза, азот амонійний в 2,23 раза, залізо загальне в 3,6 раза», - коментує начальник відділу інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області – старший державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області Олег Ліщук.

Фахівець розповів, що керівництво підприємства притягнуто до відповідальності за частиною 1 статті 59 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За порушення правил охорони водних ресурсів підприємство заплатить штраф.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую