ye-logo.v1.2
18 Квітня, 2019

Підсумки дня: сильна злива, затяжна сесія та напад на дитину

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 1953
14 червня вулиці Хмельницького підтопило...
14 червня вулиці Хмельницького підтопило.... Фото: 0382.ua

Якими були новини 14 червня.

Інформаційний простір Хмельниччини сьогодні був наповнений новинами з різних сфер життя. Від примх природи до політики, від екології до надзвичайних ситуацій.

Серед мешканців Хмельницького, мабуть, темою номер один 14 червня стала сильна злива, яка пройшла ближче до обіду. На багатьох вулицях міста неможливо було ні нормально проїхати, ні пройти. У відділі управління міським господарством Хмельницької міської ради журналістам сайту «Є» повідомили, що затопило багато вулиць, надходила інформація й про затоплення дахів будинків. Словом, лівневки не справлялися з великими обсягом води. Нагадаємо, що 12 червня в місті та області також пройшла злива, а десь і випав град.

До речі, щось схоже в обласному центрі було і 31 травня 2016 року. Пропонуємо згадати, переглянувши відео:

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Можливо, негода вплинула і на подію, яка пов’язана зі Всесвітнім днем донора крові, який відзначали сьогодні. Адже біля кінотеатру Шевченка можна було здати кров у спецавтомобілі, який обласна станція переливання крові отримала у якості гуманітарної допомоги із США. Утім, черг не було.

Примхи погоди відчули й в селі Педоси Хмельницького району. Там блискавка вдарила в будинок. На щастя, ніхто з людей не постраждав.

Та вже пообіді в обласному центрі знову падав дощ. Утім, вже не такий, як до того.

Якщо на вулиці злива, то в сесійній залі Хмельницької обласної ради було сухо. Але, ймовірно, не всім комфортно. Адже розглядали понад 60 питань. І витратили на це приблизно вісім годин. А почалося з того, що голова облради Михайло Загородний заявив про зміни в фракціях – від «аграріїв» пішов Андрій Гордійчук. Ну, а потім… і депутатські запити, і кадрові питання, і програми, і звернення тощо.

А ось під завісу інформаційного дня – шокуюча та жахлива новина. На 9-річну дівчину з ножем накинувся 18-річний молодик. Дитина в лікарні (кажуть, що її життю нічого не загрожує), а нападник – у бігах.

Отож, вже завтра, 15 червня, інформаційний простір буде інший. Але, мабуть, із відголосками 14 червня. Нагадуємо і про те, що завтра мешканці Хмельницького зможуть подбати про навколишнє середовище. Якщо, звісно, прийдуть до «Дитячого світу» з 12:00 до 19:00 та здадуть використані батарейки, акумулятори, ртутні термометри тощо до спеціального екобусу.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята