ye-logo.v1.2
26 Березня, 2019

Службовця ХАЕС засудили за те, що не вчасно вніс у декларацію інформацію про придбану квартиру

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 795
У Нетішині засудили службовця ХАЕС за те, що вчасно не повідомив НАЗК про придбання квартири
У Нетішині засудили службовця ХАЕС за те, що вчасно не повідомив НАЗК про придбання квартири. Фото: www.unn.com.ua

Чоловік має сплати штраф.

Нетішинський міський суд визнав винним посадовця Хмельницької АЕС, якйи невчасно сповістив НЗК про куплену квартиру. Як повідомляють у прес-службі апеляційного суду області, чолвіок має сплатити штраф у розмірі 1700 гривень.

«Посадовець, будучи суб’єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції». Тобто після придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, суб’єкт декларування протягом 10 днів письмово повинен повідомити про це Національне агентство з питань запобігання корупції. А службовець прострочив термін майже на 2 місяці», - додають в апеляції.

У судовому засіданні посадовець свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення визнав та пояснив, що дійсно із запізненням подав декларацію, оскільки вважав, що квартира належить ВП ХАЕС, бо перебуває в іпотеці. Проте Феміда визначла посадовця винним у вчинені правопорушення передбаченого частиною 2 статті 172-6 КУпАП (несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни в майновому стані).
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Все для саду та городу