ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Невтішна тенденція: смертність на Хмельниччині майже в два рази вище народжуваності

Суспільство 2121
В управлінні статистики підрахували кількість мешканців області
В управлінні статистики підрахували кількість мешканців області. Фото: з архіву

В управлінні статистики підрахували кількість мешканців області.

Народжуваність і смертність на Хмельниччині зберігає невтішну пропорцію. На 100 померлих сьогодні припадає 52 новонароджених. Такі дані надає Головне управління статистики у Хмельницькій області.

«Чисельність наявного населення в області на перше травня 2018 року становила 1271,3 тисяч осіб. Унаслідок демографічних процесів, які відбулися впродовж січня–квітня 2018 року, чисельність наявного населення скоротилась на 3124 особи. Основним фактором зменшення чисельності населення було його природне скорочення – 3168 осіб, водночас зафіксовано міграційний приріст населення – 44 особи», - інформують статистики.

Протягом січня–квітня 2018 року на Хмельниччині народилось 3557 немовлят, зареєстровано 6725 померлих. Серед причин смерті населення області перше місце посідали хвороби системи кровообігу (62,1%), друге – новоутворення (12,4%), третє – зовнішні причини смерті (4,7%).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую