ye-logo.v1.2

Директор ДП "Шепетівський ремонтний завод" "забув" вказати в декларації кілька сотень тисяч премії

Суспільство 1586
Директор підприємства не повідомив про суттєві зміни у майновому стані
Директор підприємства не повідомив про суттєві зміни у майновому стані. Фото: rbc.ua

За приховані доходи посадовець заплатить штраф.

Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області визнав винним директора Державного підприємства «Шепетівський ремонтний завод» Державного концерну «Укроборонпром» у вчиненні корупційного адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КУпАП, та наклав стягнення у виді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

«Військова прокуратура Рівненського гарнізону провела вивчення додержання службовими особами ДП «Шепетівський ремонтний завод» ДК «Укроборонпром» вимог антикорупційного законодавства. Зокрема, у ході опрацювання відомостей Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, виявлено несвоєчасне повідомлення директором вказаного підприємства про суттєві зміни у майновому стані», - повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

Так установлено, що у липні 2017 року вказаний посадовець отримав премію за підсумками роботи за 2016 рік у розмірі 259 тисяч гривень. Однак, у встановлений Законом України «Про запобігання корупції» термін НАЗК про даний факт не повідомив, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.

За несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни в майновому стані посадовця оборонного ДП притягнуто до адмінвідповідальності.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую