ye-logo.v1.2
28 Січня, 2020

Справа секретаря Хмельницької міськради: Михайло Кривак пояснив, чому оскаржує судове рішення

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 2758 1

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Апеляційний суд Хмельницької області продовжив розгляд скарги на рішення міськрайонного суду.

Секретар Хмельницької міської ради Михайло Кривак, якого в березні цього року позбавили права керуванням автомобілем на рік та присудили штраф у 10 тисяч 200 гривень, продовжує оскаржувати це рішення в суді апеляційної інстанції. Сьогодні, 25 червня, відбувся черговий розгляд, на який Михайло Кривак прийшов із новим захисником – Олегом Савінським.

Ще на початку засідання захисник апелянта заявив, що подаватиме клопотання, аби засідання перенесли, оскільки він 22 червня подав запит до обласного наркодиспансеру. Причина – хоче дізнатися чи був справним газовий аналізатор «Драгер», який показав, що його підзахисний 16 січня, був у стані алкогольного сп’яніння. Нагадаємо, алкотестер показав 0,58 проміле, при допустимій нормі 0,2. Суддя Інна Вітюк, у свою чергу, зачитала саму скаргу пана Кривака. У ній він вважає, що Хмельницький міськрайонний суд порушив його права, адже завершив розгляд справи без його участі.

Захисник Михайла Кривака Олег Савінський пояснив, що рішення від 19 березня є незаконним, оскільки суд не забезпечив право на участь у засіданні його підзахисного. Було клопотання, щоб засідання 19 березня перенесли, оскільки захисник секретаря міськради тоді був за межами області. Суд не переніс, що призвело до неповноти судового рогляду.

Суддя Інна Вітюк попросила пана Кривака розповісти їй, що ж відбулося 16 січня, коли він, перебуваючи за кермом службового автомобіля, був зупинений працівниками поліції. Михайло Михайлович пояснив, що все, по суті, сталося ще 15 січня. Він випив «невелику кількість вина» (скільки, так і не сказав) і не збирався сідати за кермо. Але водій відпросився, оскільки в нього і робочий день вже завершився, і мама захворіла. Але наче домовилися, що водій потім забере авто. Але той так і не повернувся. Коли ж Кривак сідав за кермо, то вже наче минуло 5 годин, як він вживав вино. Ну, а потім, власне, його і зупинили поліцейські.

У наркодиспансері у нього міряли пульс та тиск. «Він був нормальний, як для мене – 130 на 80, - розповів у суді Михайло Кривак. – Потім вони мені сказали подути в цей пристрій. Я був шокований його показником. А тому казав і тоді, і зараз – я не довіряю його показнику, тому що не був у стані алкогольного сп’яніння».

Інна Вітюк вирішила зробити перерву в засіданні, щоб дочекатися відповіді щодо «Драгера» з наркодиспансера. Отож, розгляд справи Михайла Кривака мають продовжити 13 липня.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую