ye-logo.v1.2
19 Квітня, 2019

До Славути приєднаються два села, щоб створити об'єднану громаду

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 2456
Приєднання відбудеться уже в липні
Приєднання відбудеться уже в липні. Фото: slavutablog.wordpress.com

Відповідно до перспективного плану до міста мало приєднатися 23 населених пункти.

Місто обласного підпорядкування Славута та довколишні села розпочали процес об’єднання в територіальну громаду. Наразі виявили бажання приєднатися до Славути два села - Варварівка та Голики.

«Це буде приєднання, - пояснює Світлана Медведєва, секретар Славутської міської ради. – Статус села не зміниться: ці населені пункти будуть входити до Славутської міської об’єднаної територіальної громади. У липні мають відбутися сесії сільських рад і, згідно з прийнятими рішеннями, відбудеться процес утворення об’єднаної територіальної громади.

Як зауважує Світлана Медведєва, таке приєднання мало відбутися ще у 2015 році, але на той час існували законодавчі тому перепони.

«Згідно з перспективним планом, затвердженими Хмельницькою обласною радою, до Славути тоді мало приєднатися 23 населені пункти, - каже вона. - Та оскільки тоді містам обласного значення не дали дозволу на проведення перших виборів, сільські ради почали об’єднуватися в ОТГ між собою, і були створені громади в межах деяких цих сіл. Наразі існує дещо парадоксальна ситуація, адже рішення обласної ради про створення ОТГ на основі Славути та цих 23-х населених пунктів досі не відмінене. Оскільки цього року законодавча база зазнала змін і селам дозволили приєднуватися до міст, які мають статус обласного значення, бажання приєднатися до Славути поки виявили Варварівка та Голики».

Як зазначають в міськраді, процесі створення ОТГ очікується, що до Славути приєднаються й інші населені пункти, які досі не визначилися.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята