ye-logo.v1.2
22 Березня, 2019

Прогноз погоди на сьогодні: про всяк випадок прихопіть парасольку

Олександр НІКІТІН Суспільство 1174
26 червня на Хмельниччині прогнозують дощі
26 червня на Хмельниччині прогнозують дощі. Фото: з архіву

Яку погоду прогнозують на 26 червня.

«Температура повітря поступово підвищується після похолодання, протягом дня +24…+27, на Сході та Півдні вже відновляться «тридцятки», +25…+30 градусів. Проте на Заході ще буде свіжувато, +19…+24 градуси», - такий прогноз на вівторок від синоптика Наталки Діденко. А, що ж, власне, прогнозують на Хмельниччині?

За прогнозами «Синоптика», зустрічаючи нас безхмарним ранком, погода зміниться вже у середині дня й небо у Хмельницькому вкриється хмарами, які протримаються до вечора. Ніч та ранок пройдуть без опадів. А ось удень очікується дощ, який до вечора повинен закінчитися. Температура ж повітря становитиме не більше 21 градус вище нуля.

Схожу погоду на 26 червня прогнозує й Український Гідрометцентр. Тут також передбачають короткочасні дощі, але температуру повітря – вищою – до +23 градуси.

Дещо інший прогноз видає ресурс «VentuSky». Дощі можливі на Хмельниччині пообіді – спочатку на заході області, потім з поступовим переміщенням через центр на північ. Але до східних районів опади, швидше за все, не дійдуть. Щодо температурного режиму, то на більшій частині території нашій області прогнозують до +22 градуси, а ось у Кам’янець-Подільському району – до +25 градусів.

Короткочасні зливи в другій половині дня прогнозують і на сайті «RP 5». А денну температуру – в межах 20-23 градусів вище нуля.

Отож, схоже, виходячи сьогодні з дому, парасолька зайовою не буде.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео