ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На правах реклами Айфон 6С від Apple: новинка, гідна вас

Суспільство 1855

Цей пристрій відрізняється вражаючим набором функцій, і не тільки

Колись було складно уявити наше життя без звичайного телефону як засобу зв'язку. Зараз вони все активніше витісняються з ринку смартфонами. У цьому є резон: адже цей компактний прилад - справжня скарбниця функцій. Смартфон повідає свіжі новини, дасть перевірити електронну пошту, зробить пам'ятні фото, представить прогноз погоди і дозволить послухати музику, тим самим вносячи поліпшення в наше життя.

Для багатьох смартфонів батьками стала воістину революційна компанія «Еппл». Тому доцільно сказати кілька слів про організацію, без якої немислиме поява електронних новинок.

Короткий екскурс в розвиток компанії «Еппл»

Історія компанії ініціюється в 1970х в американській Каліфорнії. Два Стіва - Джобс і Возняк створюють персональний комп'ютер на базі процесора МОС Текнолоджі 6502. Після вдалого продажу десятків випущених моделей, розробники отримали заповітне фінансування і вже в 1976 році офіційно реєструють організацію «Еппл Комп'ютер Інк». І оскільки Джеф Раскін на чолі проекту «Макінтош» до Стіва Джобса був небайдужий до сорту яблук «Макінтош», то і на назви Apple і Macintosh якраз вплинув цей факт.

Під час свого існування «Еппл» мала і злети, і падіння. Про останній, наприклад, говорили в пресі на початку 1980х, але випуск 32-розрядного варіанта Макінтош швидко спростував потенційний крах компанії став приносити базовий дохід, при цьому Джобс роком пізніше компанію залишає.

Але засновник Джобс повертається до свого створеного дітища в кінці 1990-х, щоб почати розвиток ринків, що пропонують нові технічні можливості:
- в 2001 з'являється айпод;
- двома роками пізніше - айтьюнс;
- в 2007 році відбулася знакова подія - народження айфона.
Компанія прибирає зі своєї назви «комп'ютер», даючи зрозуміти про зміну політики.
У 2010 побачило світ ще одне ексклюзивне пристрій - планшетний комп'ютер айпадів. Сполучення функціоналу, дизайну і гаджетів привела «Еппл» на вершину успіху.

І до цих пір компанія «Apple» займає одне з топових місць серед виробників айфонів, які помітно виділяються на відповідних ринках. А новим шедевром компанії по праву вважається IPhone 6S.

Переваги Айфон 6С

Цей пристрій відрізняється особливим характером. У ньому немає нестачі в нововведеннях, включаючи збільшений дисплей і вражаючий набір функцій.

- Айфон здатний зрозуміти примхи свого власника. Робочий стіл може повернутися горизонтально, дотик до дисплея вимірюватися фізично. Наприклад, музичний плеєр також регулюється за допомогою натискання, включаючи перемотування. Купити Iphone 6s за низькою ціною можна на сайті Інтернет-магазину Бігмаг;

- порадує швидкість роботи вироба. У айфона є 64-бітний процесор А8, що на 1/5 вище в порівнянні з попереднім покоління, а взаємодія з графікою ефективніше на 50%. Бездротова мережа Wi-Fi функціонує жвавіше в три рази, а чіп товару поліпшений в більш, ніж 80 раз;

- дизайн також вже давно полюбився клієнтам. Логотип розташований, як завжди, на кришці ззаду, а бічна панель виготовлена ??з металу. До послуг покупців є варіанти в сріблі, графіті і шампань;

- надихнуть і показники камери. Її можливості до 12 мегапікселів, не забуваючи при цьому про якість оптики, потужних датчиках, фільтрації і так далі. Пристрій здатний виділити і посмішку, і моргання;

- оперативна пам'ять також збільшилася в обсязі - 2 Гб. Тому робота ігор, додатків і браузера працюють незрівнянно краще. Клавіші гаджета створені для кращого копіювання, вирізання і вставки текстів. Крім того, Айфон здатний розпізнати потенційний текст власника.

Як бачимо, що пристрій має привабливі пропозиції. Безумовно, його вартість не є дуже економною, але вона варта того. Купити Iphone 6s ­ значить відчути своє чуття на моду і мати певний статус.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую