ye-logo.v1.2
19 Січня, 2020

Погода на сьогодні: де ти, літо?

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 938
Сьогодні буде дещо тепліше, ніж учора
Сьогодні буде дещо тепліше, ніж учора. Фото: автора

Яким буде 2 липня в прогнозах синоптиків.

От у травні таки було літо, дають зрозуміти синоптики, знову прогнозуючи прохолодний день. Адже нинішня прохолода - більше притаманна осені. І, принаймні сьогодні, надмірного літнього тепла, синоптики знову не обіцяють.

Так, за даними сайту «Синоптик» сьогодні потеплішає, порівняно з учорашнім днем. Але прогноз не надто оптимістичний - усього +14. З ранку до самого вечора у Хмельницькому небо буде вкрите хмарами. Дрібний дощ йтиме вночі та вдень і закінчиться лише ближче до вечора.

Дещо оптимістичніші синоптики сайту «Гісметео». Вони обіцяють потепління до +17-ти. А надвечір прогнозують прояснення після ранкового дощу та хмарного дня.

Схожий прогноз в Українського гідрометеоцентру +15-17. А дощі, за даними цього ресурсу, можливі і вдень, і вночі.

За народним календарем 2 липня відзначається день пам'яті мученика Зосима. У народі він вважається заступником бджіл. З цього часу бджоли починають заносити мед, заливати соти. Оскільки день присвячений цим працелюбним комахам, то й погоду наші пращури визначали по їх поведінці. Так ось: коли бджоли швидко летять до своїх вуликів, то скоро буде дощ, стають злішими, частіше жалять - перед засухою, сидять на стінках вулика - до сильної спеки.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую