ye-logo.v1.2
19 Травня, 2019

Витрати на парасолькову алею були компенсовані за тиждень

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1088
Керівництво закладу не приховувало, що алея створена не лише для селфі, а й з комерційним підтекстом
Керівництво закладу не приховувало, що алея створена не лише для селфі, а й з комерційним підтекстом . Фото: з архіву

Керівництво кінотеатру «Планета», яке ініціювала створення нової фотозони, відмічає, що завдяки парасолькам, глядачів у глядацьких залах побільшало.

Вже декілька тижнів у Хмельницькому поблизу кінотеатру «Планета» з’явилася нова фотозона, яка приваблює хмельничан та гостей міста. На фоні 120 різнокольорових парасольок фотографуються багато охочих.

Керівництво закладу не приховувало, що алея створена не лише для селфі, а й з комерційним підтекстом – збільшення кількості відвідувачів кінотеатру.

«Багато показів фільмів відбуваються з напівпорожніми залами. Ми якось хотіли привабити глядачів до нашого закладу. З парасольковою алеєю ми не прогадали. Відвідувачів побільшало, чому ми дуже раді», - коментує директор обласної фірми «Кіновідеопрокат» Андрій Олесь.

А ще керівник закладу повідомив, що кошти, які були витрачені на створення парасолькової алеї – а це 10 тисяч гривень, вони «відбили» за тиждень.

«Глядачі пішли і бюджет закладу поповнився. Лише за перший тиждень ми повернули усі витрачені кошти на парасольки та їх встановлення», - каже Андрій Васильович.

Нагадаємо, керівництво кінотеатру «Планета» ініціювало збір коштів на встановлення скульптурної композиції «Очікування». Якщо вдасться зібрати 680 тисяч гривень, у Хмельницькому з’явиться нова бронзова скульптура.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео