ye-logo.v1.2
17 Вересня, 2019

Хмельничанин хоче стягнути з держави 10 мільйонів гривень моральної шкоди

Олександр НІКІТІН Суспільство 942
10 мільйонів та 40 тисяч гривень - стільки хоче стягнути з України мешканець Хмельницького
10 мільйонів та 40 тисяч гривень - стільки хоче стягнути з України мешканець Хмельницького. Фото: medium.com

Окрім цього, ще й 40 тисяч за те, що витратив свій час на написання скарг.

Нестандартний позов надійшов до Хмельницького міськрайонного суду. Позивач – мешканець обласного центрі, просить стягнути на свою користь з держави Україна 10 мільйонів гривень моральної шкоди та 40 тисяч гривень майнової.

За повідомленням прес-служби міськрайонного суду, така шкода, на думку позивача, спричинена йому незаконними рішеннями слідчого прокуратури Хмельницької області, що виразилось в незаконному закритті кримінального провадження, що було порушено за заявою цього ж чоловіка. «Визначаючи розмір матеріальної шкоди чоловік виходив з того, що витратив на написання різноманітних скарг чотири години свого часу, кожну з яких він оцінив в 10 тисяч гривень, також поніс витрати на фарбу, папір, електроенергію та проїзд, відповідно має намір компенсувати усі ці витрати за рахунок держави, - йдеться в повідомленні прес-служби Хмельницького міськрайонного суду. - Що ж до розміру моральної шкоди – то саме такий розмір вважає чоловік буде адекватним відшкодуванням його моральних страждань».

Поки що судове засідання в цій справі не призначено. Нагадаємо, до Хмельницького міськрайонного суду вже не вперше надходять дещо нестандартні позови. До прикладу, була скарга на постанову слідчого про відмову в задоволенні клопотання про виклик Бога у кримінальному провадженні або ж скарга про відмову допиту свідка діда Піхто.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую