ye-logo.v1.2
14 Листопада, 2019

Про відпустку треба подбати завчасно: яка ситуація з квитками на хмельницькому вокзалі

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1794

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Білети продають і в касі, і через Інтернет.

Цього літа через Хмельницький додатково запустили вісім поїздів у всі туристичні напрямки. Проте і це ситуацію не вирішило, оскільки охочих поїхати у відпустку більше, тому щоб купити квиток на «хороше місце» потрібно подбати про це, як мінімум за 3 тижні до поїздки.

Як розповів заступник начальника вокзалу у Хмельницькому Володимир Дрищ, наразі стараються задовольняти усі потреби пасажирів.

«В основному люди планують свої відпустки завчасно, тому продаж квитків відкривається за 45 діб. Упродовж цього часу люди майже повністю розкуповують квитки. Велика їх кількість продається через Інтернет, чимало в касах. Зараз у нас на станції всі каси уніфіковані і продають білети з першого до 45 дня», - каже Володимир Олексійович.

За його словами, вже немає такого ажіотажу та скупчення людей, як було колись біля кас попереднього продажу. Зараз черга може складатись із 5-6 осіб перед прибуттям поїзда, а так по 2-3 людини перед касою.

Усі каси вокзалу уніфіковані і починають продавти квитки за 45 діб до відправлення потяга

«Зараз відсутнє бронювання місць. Все це скасували, щоб не було зловживань під час продажу квитків. Певна частина білетів іде систему «Експрес». Весь склад поїзда, який відправляється за даним напрямком надходить в продаж. Відсотків 35-40 реалізовують через Інтернет. Якщо є більший попит на Інтернет, то в касі залишається менше квитків. Доступ до квитків є всюди при їх наявності», - каже Володимир Олексійович.

Додає, що інколи трапляється, що додають ще один чи два вагон до складу поїзда. Їх поява залежить від попиту пасажирів та рішення керівництва залізниці. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую