ye-logo.v1.2
23 Серпня, 2019

Бійця з Хмельниччини, якого поранило на Рівненському полігоні, прооперували

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 918
Під час вибуху на Рівненському полігоні постраждав боєць з Хмельниччини
Під час вибуху на Рівненському полігоні постраждав боєць з Хмельниччини. Фото: tsn.ua

Його стан середньої важкості.

Серед поранених військовослужбовців на Рівненському полігоні був боєць з Хмельниччини. Як повідомляє «Поділля-центр», наразі його прооперували. Його стан середньої важкості.

«Військовий з Хмельниччини, який отримав поранення під час вибуху міномета на Рівненському полігоні, після операції перебуває у стані середньої важкості. служить у 128 окремій гірсько-штурмовій бригаді. На Рівненському полігоні він брав участь у військових навчаннях», - йдеться у повідомленні.

Як зазначив телеканалу керівник військово-медичного центру Західного регіону Іван Гайда, військовий з нашої області та ще 2 поранених на полігоні перебувають у відділені інтенсивної терапії. Наступного тижня їх прооперують ще раз, адже у тілі бійців залишились вогнепальні уламки. Загрози їхньому життю наразі немає.

«У двох пацієнтів ще осколки ще в головному мозку, їх видалять наступного тижня. Для цього проведемо досить складні операції. І в іншого бійця в м’яких тканинах скроневої ділянки теж осколки, які витягнуть у понеділок», - подовим в ефірі «Поділля центр» хірург військо-медичного центру Західного регіону Іван Богдан.

Нагадаємо, ще 6 липня на Рівненському полігоні вибухнув міномет. Троє людей загинули, 9-ро були поранені. Трьох важкопоранених військових гелікоптером доставили до Львівського військового шпиталю, де їх прооперували. Серед бійців - двоє хлопців із Закарпаття, один – з Хмельниччини.

 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую