ye-logo.v1.2
6 Серпня, 2020

Підсумки дня: заява лідерів НАТО, отруєння дітей та перспектива е-квитка

Суспільство 991
Одна з найголовніших новин дня - заклик лідерів країн НАТО до Росії
Одна з найголовніших новин дня - заклик лідерів країн НАТО до Росії. Фото: nato.int

Якими були новини 11 липня.

У багатьох країнах світу, не лише в Україні, сьогодні стежили за повідомленнями з Брюсселю, де проходить саміт глав держав та урядів НАТО. На Хмельниччини були й свої локальні події, які сколихнули громадськість. Отож, якими були новини сьогодні, 11 липня, у середу…

«Ми закликаємо Росію припинити політичну, фінансову і військову підтримку озброєних угруповань та припинити військове втручання у Донецькій та Луганській областях, а також вивести військові підрозділі, оснащення та найманців з території України», - йдеться в декларації Брюссельського саміту глав держав та урядів НАТО. Саміт Альянсу, як пише «Укрінформ», суворо засудив нелегальну і протиправну анексію Криму, яка ніколи не буде визнана. Утім, дослухаються в Кремлі до цієї заяви та, нарешті, заберуть свої війська зі східних областей України й повернуть Крим… Питання, поки що, мабуть, риторичне.

Ну, а ранок на Хмельниччини почався з тривожної новини. У Головчинцях Летичівського району в таборі відпочинку «Чайка» напередодні ввечері сталася надзичайна подія. На дискотеці, після розпилення кимось газу (скоріше за все, перцового), восьмеро дітей опинилися в лікарні. Утім, як з'ясувалося, з ними все нормально. На щастя, нічого серйозно, а тому вже зранку їх відпустили назад у табір.

А в Хмельницькому правоохоронці відшукали двох підлітків із… Кривого Рогу Дніпропетровської області. Вони пішли з дому ще 7 липня. І, виявилося, поїхали до дівчини в Хмельницький, з якою познайомилися в соцмережах. «Зниклих» вже відправили назад до батьків – у Кривий Ріг.

Міська влада Хмельницького планує запровадити електронні квитки в громадському міському транспортні. Сьогодні заступник міського голови Андрій Бондаренко розповів журналісту сайту «Є» про те, як у місті планують втілити ідею е-квитка. Але перед прийняттям рішення, хочуть почути думку містян. Для цього і проведуть 13 липня громадське обговорення.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую