ye-logo.v1.2

У Хмельницькому обговорять можливі зміни в роботі громадського транспорту

Суспільство 2680
У Хмельницьком хочуть весь громадський транспорт обладнати валідаторами
У Хмельницьком хочуть весь громадський транспорт обладнати валідаторами. Фото: з архіву

Мешканців міста запрошують на обговорення.

У п’ятницю, 13 липня, в міському будинку культури (Проскурівська, 43) о 17.00 розпочнуться громадські обговорення проектів регуляторних актів у сфері організації перевезень пасажирів у громадському транспорті. Щоправда, про потенційний перегляд тарифів на проїзд не говоритимуть.

«Обговоримо два питання. Одне, так би мовити, технічне, яке пов’язано з постановою Кабміну і стосується воно правил проведення конкурсу на перевезення. Друге – про порядок проведення конкурсу з впровадження в місті електронного квитка», - каже заступник міського голови Андрій Бондаренко.

Отже, в Хмельницькому хочуть запровадити електронний квиток на усі види громадського пасажирського транспорту – тролейбуси, автобуси та мікроавтобуси. Для цього слід повести конкурс, переможець якого має забезпечити транспорт валідаторами. «На провадження такого квитка ми не будемо витрачати бюджетні гроші, - пояснює Андрій Євгенович. – Обладнання має за власні кошти встановити переможець конкурсу. А вже потім отримати якийсь відсоток від проданих квитків».

За планами міської влади, після обговорення порядок проведення конкурсу має затвердити виконком міської ради. А сам конкурс, орієнтовно, має відбутися у вересні. Коли ж запрацює сама система, поки відповіді немає. «Важко спрогнозувати, оскільки потрібно буде встановити більше тисячі валідаторів. Адже на деякі транспортні засоби необхідно декілька приладів. Також потрібно провести облік усіх пільговиків, виготовити електронні картки тощо», - продовжує заступник мера Хмельницького.

До речі, передбачається, що з запровадження е-квитка, вартість проїзду в громадському транспорті Хмельницького буде різною. Ті, хто платитимуть готівкою, їздитимуть за дорожчим тарифом. «Це загальносвітова практика, - каже пан Бондаренко. – Хто сплачує безготівковим способом, той платить менше».
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую