ye-logo.v1.2
20 Травня, 2019

Що робити, якщо загубили номерний знак і скільки це коштує

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 849
Власники авто мають здійснити перереєстрацію у сервісному центрі
Власники авто мають здійснити перереєстрацію у сервісному центрі. Фото: www.3849.com.ua

Власник транспортного засобу має пояснити причину втрати.

Якщо ви загубили номерний знак - зверніться до найближчого територіального сервісного центру МВС для перереєстрації і отримання нових номерів. Як повідомляють у прес-службі регіонального сервінсого центру. На території Хмельницької області послугу можна отримати у п'яти районних центрах – Хмельницькому, Дунаївцях, Кам'янці - Подільському, Старокостянтинові та Шепетівці.

“На авто без номерних знаків (навіть, якщо втратили тільки один із них) їздити не можна. Якщо ви загубили номерний знак чи у вас його вкрали, працівники сервісного центру МВС проводять перереєстрацію транспортного засобу”, - йдеться у повідомлені.

Додають, що для перереєстрації необхідні паспортом, копія ідентифікаційного коду, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та сам автомобіль, оскільки послуга передбачає огляд транспортного засобу фахівцем Експертної служби. Якщо дорогою вас зупинять патрульні - повідомте, що їдете на перереєстрацію у cервісний центр МВС.

Після завершення процедури адміністратор сервісного центру видає нові номерні знаки і нове свідоцтво про реєстрацію автомобіля.

Вартість послуги:
• для транспортних засобів усіх категорій вітчизняного виробництва та країн СНД або окремих агрегатів (із видачею номерного знака) –525,47 гривень.
 
• для транспортних засобів усіх категорій іноземного виробництва або окремих агрегатів (із видачею номерного знака) —562,99 гривень.
 
•  для мототранспорту, причепів вітчизняного виробництва та країн СНД (із видачею номерного знака)- 420,31 гривень.
 
•  для мототранспорту, причепів іноземного виробництва (із видачею номерного знака)- 457,83 гривень.
 
• для мопедів або окремих їх агрегатів становить (із видачею номерного знака) –302,63 гривень.

Якщо номерні знаки втратили, то до матеріалів справи долучається пояснення власника (акт службового розслідування для юридичної особи) щодо їх втрати. У випадку повернення (знахідки) втрачених номерних знаків після видачі нових, старі вважаються недійсними. Тому їх необхідно повернути до сервісних центрів МВС.

Отримати консультацію про порядок отримання послуги можна за телефоном (0382) 66-41-14 ) або на офіційній сторінці у Фейсбук

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео