ye-logo.v1.2
19 Травня, 2019

Відома хмельницька феміністка скоїла самогубство

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 4084
Оксана Шашко покінчила життя у своїй паризькій квартирі
Оксана Шашко покінчила життя у своїй паризькій квартирі. Фото: obozrevatel.com

Оксана Шашко покінчила з життям у своїй паризькій квартирі.

У Парижі вкоротила собі віку Оксана Шачко, яка була співзасновницею організації FEMEN, повідомляє ТСН. Інформація про смерть активістки та художниці з'явилась у Telegram-каналі знайомої активістки.

«Оксана Шачко (одна із засновниць FEMEN) наклала на себе руки сьогодні, 23 липня, в своїй паризькій квартирі. Тільки що французька поліція вивезла її тіло на експертизу. Оксана залишила записку англійською, звернену до паризької богеми, з якою вона останнім часом тісно спілкувалася: «Ви всі фейк», - йдеться у повідомленні знайомої Шачко. 

Феміністська організація ОНА зазначає, що смерть Оксани підтвердила співзасновниця FEMEN Анна Гуцол. Також підтверджують загибель дівчини інші її колеги за рухом.

Ще одна хмельничанка Олександра Шевченко, яка є співзасновницею організації FEMEN, написала на своїй сторінці у Фейсбук, що треба бути уважнішими один до одного.

«Точна дата смерті ще невідома. Це виявить експертиза. Але востаннє живою її бачили в п'ятницю ввечері», - повідомила Олександра Шевченко ВВС Україна. Шевченко, як і Шачко, останнім часом живе у Парижі.

Нагадаємо, що Оксана Шачко народилася в Хмельницькому 31 січня 1987 року. Разом з Анною Гуцол і Олександрою Шевченко в квітні 2008 року заснувала жіночий рух Femen, який дуже швидко здобув популярність завдяки своїм епатажним акціями, в ході яких дівчата оголювалися по пояс і вигукували різні гасла.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео