[FATAL] DB::OPEN() -- [6] не могу подключится к серверу. Возможно не верно заданы параметры подключения. в файле /home/admin/sites/ye.ua/www/php_mysql/lib/core/DB.php на линии 77
Впораємося самі: енергоблоки на ХАЕС добудують без участі Росії | Новини Хмельницького "Є" | ye.ua
ye-logo.v1.2
20 Травня, 2019

Впораємося самі: енергоблоки на ХАЕС добудують без участі Росії

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 551
Рішення було ухвалене з доповненням, відповідно до якого
Рішення було ухвалене з доповненням, відповідно до якого "технології для будівництва блоків не можуть бути придбані в країни-агресора. Фото: 5.ua

Україна не купуватиме технологій у країни агресора.

Нові енергоблоки Хмельницької атомної електростанції будуватимуть без участі Росії. Сьогодні схвалили оновлене техніко-економічне обгрунтування будівництва енергоблоків №3 та №4 Хмельницької АЕС.

Рішення про "Про схвалення техніко-економічного обгрунтування "Будівництво енергоблоків № 3, 4 Хмельницької АЕС (м. Нетішин)" на засіданні уряду презентував прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє Укрінформ.
Зі слів прем'єра, рішення було ухвалене з доповненням, відповідно до якого "технології для будівництва блоків не можуть бути придбані в країни-агресора".

Нагадаємо, нині на Хмельницькій АЕС працюють два енергоблоки. За проектом станція є чотириблоковою. На черзі добудова третього та четвертого блоків.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео