ye-logo.v1.2

Затримка пенсій на Хмельниччині: що кажуть в Пенсійному фонді

Суспільство 2158
Місячна потреба у коштах на пенсійні виплати на Хмельниччині - 890 мільйонів гривень
Місячна потреба у коштах на пенсійні виплати на Хмельниччині - 890 мільйонів гривень. Фото: unn.com.ua

Сьогодні тут очікують останні надходження.

Уже сьогодні в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Хмельницькій області очікують, що останні 50 мільйонів гривень пенсійних надходжень, яких не вистачає, аби виплатити пенсії за липень жителям області, надійдуть вже сьогодні. Нагадаємо, що цього місяця липневі пенсії виплачують із затримкою, що викликало обурення та переживання пенсіонерів.

«Останніх грошових надходжень чекаємо сьогодні, - повідомила сайту «Є» перший заступник начальника Головного управління Пенсійного Фонду України в області Марія Квятківська. – Кошти, які виплачуються через поштові відділення, уже перераховані повністю "Укрпошті" ще 25 липня. Залишилося ще 50 мільйонів гривень на банківські установи. Очікуємо, що сьогодні вони надійдуть. З цими надходженнями простіше, ніж з поштовими виплатами, – адже вони одразу потрапляють на пенсійні рахунки громадян. Тобто, навіть якщо вони надійдуть о 16 годині, то одразу будуть на картці в пенсіонера. На Хмельниччині пенсіонерів обслуговує 17 банківських установ».

За словами Марії Квятківської, це останні 50 мільйонів гривень із 890 мільйонів місячної суми пенсій для пенсіонерів Хмельницької області, а затримки сталися через зміщення у графіку виплат. З чим вони пов'язані - не повідомляють.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую