ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Ні» сучасному рабству: у Хмельницькому відбулась акція до дня боротьби з торгівлею людьми

Суспільство 1697
Пройти лабіринтом могли усі охочі
Пройти лабіринтом могли усі охочі. Фото: автора

Містяни мали нагоду перевірити, чи потрапили б вони у рабство.

Сьогодні, 30 липня, відзначають Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Саме з цієї нагоди у Хмельницькому, біля приміщення «Поділля-центр» провели акцію «Лабіринт можливостей». Містяни мали змогу пройтися лабіринтом з умовними перешкодами та переконатись, чи потрапили б вони у пастку.

Як розповідає організатор акції, голова благодійного фонду «Ксена», виконавчий партнер Міжнародної організації з міграції виявлення постраждалих осіб і надання їм допомоги Оксана Устинова, із 2013 року за ініціативи ООН цей день розпочали відзначати і щорічно проводити тематичні акції. Сьогодні це «Лабіринт можливостей». На вході у нього людина має з 20 пропонованих речей обрати 5 найнеобхідніших і з ними уже йти лабіринтом.

«Серед цієї п’ятірки має бути паспорт, віза, контакти консульства, кодове слова. До речі, саме кодове слово інколи рятує людей. Його потрібно повідомити рідним. Зазвичай людині, яка потрапила в трудове рабство, вдається випросити один телефонний дзвінок. Якраз кодове слово полягає у звертанні до людини, якій телефонуєте», - зазначила пані Оксана.

У лабіринті містяни могли перевірити, чи потрапили б на гачок шахраїв

За її словами, склавши валізу громадянин іде далі по лабіринту, де його зустрічають провокатори, які й розповідають деталі оформлення візи, паспорта, договору та інше. Якщо людина відповідає не правильно, то потрапляє в червоний коридор, тобто у шахрайську схему. Зелений коридор, коли відповідь вірна, а жовтий – це коли людина потрапила у пастку, але в неї ще є шанс все виправити.

Люди у жовтих футболках були своєрідними провокаторами

Загалом Оксана Устинова радить усім, хто збирається на роботу закордон, детально ознайомитись з правилами такої поїздки і уважно перевіряти усі документи.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую