ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2019

Ремонт дороги на Львівському шосе та проблема безпритульних тварини: хмельницька влада розгляне ще дві петиції

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 582
Дві петиції хмельничан розглянуть на наступному засіданні виконкому
Дві петиції хмельничан розглянуть на наступному засіданні виконкому. Фото: www.sq.com.ua

Обидва звернення набрали більше 500 голосів.

Хмельницькому міському голові направлено для розгляду дві електронних петиції. Одну із них "Ремонт дороги на вул. Львівське шосе (проїзд до будинків 33/2 та 33/2а підписали 507 осіб з 500 необхідних голосів хмельничан. Інша «Про зменшення чисельності безпритульних собак з мінімальним використанням бюджетних коштів", набрала 557 голосів.

Ще у травні автор Кубасов Андрій зареєстрував електронне звернення, у якому просив зробити дорогу - проїзд до будинків 33/2 та 33/2а на вулиці Львівське шосе.

«Упродовж багатьох років дорога знаходиться у жахливому стані, відсутнє асфальтне покриття, після зими зробилися величезні ями. Автомобілем неможливо заїхати до будинку. В даних будинках проживає більше 300 людей Всього 50-70 метрів асфальтованої дороги - та діти цих будинків будуть жити з більшою радістю та комфортом», - йдеться у тексті петиції.

Електронне звернення щодо зменшення чисельності безпритульних собак з мінімальним використанням бюджетних коштів зареєструвала Ірина Кравчук нещодавно, 21 липня.

«На сьогоднішній день, в зв'язку із браком бюджетних коштів притулок для тварин досі не побудовано. Ми пропонуємо спільне швидке будівництво притулку для тварин, із залученням капіталу благодійних організацій Хмельницького та країн ЄС. Задля правильної оцінки ефективності стерилізації, пропонуємо провести офіційний підрахунок бездоглядних тварин, запровадити стерилізацію тварин по районам, проводити вакцинацію…»- зазначено у тексті документу.

Обидві петиції розглянуть на наступному засіданні виконавчого комітету міської ради.

 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас