ye-logo.v1.2
22 Травня, 2019

Не більше трьох гусей і п’яти качок: з 4 серпня стартує сезон полювання

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 505
З 4 серпня стартує сезон полювання на пернату дичину
З 4 серпня стартує сезон полювання на пернату дичину. Фото: vikka.ua

Мисливці мають мати усі дозвільні документи.

Найближчої суботи, 4 серпня о 16.00 годині, на Хмельниччині буде відкрито сезон полювання на пернату дичину, який триватиме до 31 грудня. Як повідомляють у Нацполіцїі області, мисливцям потрібно уже зараз подбати про наявність усіх дозвільних документів.

«Право полювати мисливцю дає наявність комплекту документів, до якого входять дозвіл на зброю, посвідчення мисливця, контрольна картка, картка відстрілу дичини. Якщо ви любите полювати з мисливським собакою, то маєте подбати про наявність усіх необхідних документів на тварину», - додають поліцейські.

За відсутність тих чи інших дозвільних документів передбачена відповідальність. Зокрема, за відсутність дозвільних документів на зброю відповідно до статті 263 Кримінального кодексу України передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років.

«Полювати дозволено на качок, лисок, куликів, голубів, гусей - до кінця мисливського сезону, на перепілок - до кінця жовтня. Дні полювання - середа (тільки до 28 жовтня), субота, неділя. Один мисливець за один день має право вполювати не більше трьох гусей, п’яти качок, десяти куликів та голубів, п'ятнадцяти перепілок», - кажуть поліцейські.

Категорично заборонено полювати у темну пору доби.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео