ye-logo.v1.2
14 Листопада, 2019

Оговтавшись від буревію в Нетішині рятують сріблясті ялини

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 2318 1
За два дні в місті реабілітували два десятки ялин
За два дні в місті реабілітували два десятки ялин. Фото: Фото з фейсбуку виконавчого комітету Нетішинської міської ради

Наразі уже пересадили два десятки дерев.

Два дні поспіль в Нетішині комунальники пересаджують сріблясті ялини, які були окрасою міста, але не встояли перед шаленим буревієм, що пронісся містом 30 липня. Нагадаємо, тоді стихія, що вирувала над містом не більше півгодини, наробила чимало лиха. Особливо дісталося зеленим насадженням, адже вітер вирвав з корінням сотні дерев.

«За два дні ми пересадили уже близько двох десятків дерев, як то кажуть, реабілітували, посадили на місце, підживили, укріпили. Сподіваємося, що вони приживуться і ще багато років радуватимуть містян. Їх вік в основному від 10 до 40 років. Дякуючи допомозі атомної електростанції, яка надала нам необхідну техніку, впоралися з цією роботою швидко. Рятуємо дерева цінних порід, усі, які ще можна хоч якось реабілітувати. Особлива вдячність пересічним нетішинцям, волонтерам, які за власним бажанням вийшли на вулиці та допомагали і досі допомагають ліквідовувати наслідки стихії, які прийшли на допомогу. Уже три дні паралельно з комунальниками працюють кілька бригад волонтерів та допомагають ліквідувати наслідки буревію», - розповів сайту «Є» мер Нетішина Олександр Супрунюк.

Наразі, зазначає він, гострі проблеми в місті вирішені, комунікації відновлені. За підрахунками, загальні збитки, не рахуючи приватного сектора, нанесені буревієм у Нетішині, уже сягнули більше 3 мільйони гривень.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую