ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Деражнянському районі підприємця оштрафували на 335 тисяч гривень за трьох неоформлених працівників

Суспільство 1716
За використання нелегальної праці підприємець оштрафований на 335 тисяч гривень
За використання нелегальної праці підприємець оштрафований на 335 тисяч гривень. Фото: vkurse.ua

Порушення виявили працівники управління Держпраці області.

На Хмельниччині оштрафували підприємця на 335 тисяч 70 гривень за використання праці трьох неоформлених працівників. Як повідомляють у Хмельницькій ОДА, фахівці управління Держпраці порушення виявили в результаті перевірки.

«На території колишньої ферми у Деражнянському районі виявили бочки по випалюванню деревного вугілля. Також встановили працівників, які завантажували деревину та вивантажували вугілля із бочок. З пояснень працівників стало відомо, що у них була усна домовленість з підприємцем про роботу. До їх обов’язків входило перевезення деревини з лісу до місця знаходження бочок, завантаження деревини в бочки, випалювання деревини, розвантаження вугілля з бочок», - йдеться у повідомлені Хмельницької ОДА.

Виявилось, працівники не підписували жодних документів, працювали з 8.00 до 17:00 години, заробітну плату отримували щоденно – готівкою у розмірі від 300 до 500 гривень.

Фахівці управляння Держпраці області встановили, що ФОП допустив грубе порушення вимог законодавства. Відповідно до статті 265 КЗпПУ за вказані правопорушення передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного неоформленого працівника. На сьогодні це 111 690 гривень. Отже, підприємцю доведеться сплатити 335 тисяч 70 гривень за використання праці трьох неоформлених працівників. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую