ye-logo.v1.2
27 Жовтня, 2020

У Кам'янці-Подільському хочуть запустити електротранспорт

Суспільство 1010
Для запровадження електротранспорту шукають гроші.
Для запровадження електротранспорту шукають гроші.. Фото: kam-pod.gov.ua

Шукають гроші на розвиток відповідної інфраструктури.

У міській раді обговорили питання запровадження електротранспорту у Кам'янці. Під час круглого столу «Інноваційний електричний транспорт. Створення зарядної інфраструктури», який відбувся вчора, 9 серпня, обговорили перші кроки, які необхідні для запровадження нового для міста виду транспорту.

Кам’янець уже затвердив програму розвитку такого транспорту і для того, щоб перейняти досвід тих, хто запровадив у себе таку інновацію, міський голова Михайло Сімашкевич їздив із робочими візитами на спеціалізовані заводи з виготовлення електробусів до Львова та Польщі. Повідомляє сайт міської ради

Крім того, питання обговорювалося на рівні Міністерств, і зокрема - з заступником міністра інфраструктури Юрієм Лавренюком.

"Питання - актуальне не лише для Кам'янця, однак найбільша проблема - це відсутність фінансування, яке для реалізації такого проекту має бути масштабним. Сьогодні навіть для державного рівня воно велике. Тому шукаємо реального інвестора, а восени очікуємо на приїзд представника польської фірми Solaris, яка розробляє електробуси і може запропонувати свою підтримку", - повідомив міський голова.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую