ye-logo.v1.2

У Славуті обмежили продаж алкоголю

Суспільство 1708
У Славуті заборонили продавати алкоголь з 22:00 до 8:00
У Славуті заборонили продавати алкоголь з 22:00 до 8:00. Фото: slavuta-mvk.info

Міськвиконком вирішив встановити час, коли алкогольні напої продавати заборонено.

Таке рішення прийняли на координаційній раді з питань розвитку підприємництва, на якій були присутні як члени ради, так і  представники виконавчого комітету, Славутського відділення поліції та підприємців, які реалізовують алкогольні напої на території міста.

Таке рішення, до речі, вже прийняли у декількох містах області. У СЛавуті кажуть, зробили це для того, щоб впорядкувати роздрібну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями, пивом (крім безалкогольного), усунути порушення громадського порядку та зменшити кількість злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння. Додають, що були скарги мешканців міста Славута на порушення тиші і громадського правопорядку в нічний час.

Своїм рішенням міськвиконком пропонує заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання на території міста Славута (крім закладів ресторанного господарства) з 22:00 до 08:00 щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

Підприємці, які реалізовують алкогольні напої на території міста мають розміщувати інформацію про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у «Куточку споживача».

До речі, порушення правил торгівлі цими товарами тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510-1700 грн). 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую