ye-logo.v1.2
9 Грудня, 2019

Лілія Галушко із Старокостянтинова потрапила до фіналу конкурсу «Міс Україна-2018»

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 3683
Лілія Галушко у фіналі конкурсу «Міс Україна-2018»
Лілія Галушко у фіналі конкурсу «Міс Україна-2018». Фото: vesti-ukr.com

Конкурс відбудеться у вересні.

Старокостянтинівчанка Лілія Галушко — фіналістка конкурсу «Міс Україна-2018». Як повідомляє Starkon.city, дівчина — одна з провідних моделей України та світу, переможниця міжнародного конкурсу Miss Model of the World-2017, що проходив у Китаї.

«Мені багато хто ставить питання: чому я після світових перемог повертаюсь в Україну? Напевне, тому що я справді українка. Навіщо мені національний конкурс після перемоги на міжнародному? По життю я спортсмен — не лише фізично, а й морально. Після кожної чергової перемоги не можу розслабитися, мені потрібні щоразу нові випробування, перешкоди, які я повинна долати, адже це нові емоції, новий досвід. Це мій стиль життя», - розповіла Лілія виданню Starkon.city.

Дівчина додала, що ще з 15 років, коли жила у Старокостянтинові, мріяла про участь у «Міс Україна». Кілька разів їздила у Київ: там їх казали, що ще замала. Через кілька років, коли брала участь у іншому шоу, її пофарбували у білявку, а на «Міс Україна» потрібно мати натуральний колір волосся, тож знову відмовили. Минулого року вона пройшла кастинг, але відмовилась, тому що був контракт з іншим конкурсом.

«Уже думала, що ніколи не потраплю на це шоу. Але оргкомітет конкурсу таки дав мені шанс спробувати свої сили цього року. Я щаслива, що я фіналістка наймасштабнішого конкурсу України. Розумію, що здобути перемогу буде дуже важко, але буду робити усе для того, щоб гідно представити Хмельниччину та Старокостянтинів зокрема», - зазначила Лілія.

Фото зі сторінки фейсбук: Miss Ukraine / Мисс Украина

Загалом відбір тривав близько півроку. Було декілька етапів відбору: кастинги, переговори. Лілії вдалося потрапити у Топ-50, де були дівчата з усієї України. 7 серпня оголосили 25 фіналісток конкурсу «Міс Україна». На шоу будуть представлені усі регіони України, Лілія Галушко представлятиме Хмельниччину.

Шоу відбудеться 20 вересня. Його трансляція буде на каналі 1+1, після програми «Танці з зірками». Під час конкурсу буде декілька дефіле, буде інтелектуальний конкурс.

«А ще ми будемо презентувати свої благодійні проекти. Трійка переможців конкурсу представлятиме свій проект на міжнародних конкурсах у Китаї, Філіппінах та Японії. Мій благодійний проект стосується проблеми вирубування лісів та озеленення України. Саме ця тема зачепила мене і я намагаюсь її розвивати. Я не одна, зі мною багато відомих людей: зірок, громадських діячів, які підтримують мою акцію щодо захисту довкілля, а разом з тим і нашого майбутнього», - додала модель.

Підтримати Лілію Галушко у конкурсі "Міс Україна" можна за допомогою смс-голосування. Для цього потрібно надіслати цифру 4 на номер 7576. Вартість смс 5 гривень.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую