ye-logo.v1.2
8 Серпня, 2020

У Нетішині понад сотня бігунів візьмуть участь в півмарафоні

Суспільство 1717 1
Усіх охочих запрошують взяти участь у півмарафоні в Нетішині
Усіх охочих запрошують взяти участь у півмарафоні в Нетішині. Фото: gx.net.ua

Захід організовують активісти вперше.

У неділю, 26 серпня, в Нетішині відбудеться перший півмарафон «Незалежні люди». Організатори ГО «Успішна молодь Нетішина», зазначають, що наразі зареєструвалось 120 учасників з 27 міст України. Очікують і на гостів-іноземців.

«Для участі в пів марафоні зареєструвалась сімейна пара із Латвії. Саме у день заходу вони святкуватимуть свою чергову річницю подружнього життя. Щоб цей день у них запам'ятався і вони мали гарну згадку про Україну, ми підготували їм подарунки», - зазначає орагнізаторка забігу Катерина Костецька

За її словами, змагання будуть проводитись на дистанції 5 кілометрів, 10 кілометрів, 21 кілометрів в один забіг. Чоловіки та жінки бігатимуть разом. Старт і фініш півмарафону відбудеться біля КЗ «Палац культури міста Нетішина». Перший етап реєстрації уже минув та перед самим стартом усі охочі можуть також оформити необхідні документи для участі.

«Запрошуємо усіх любителів оздоровчого та спортивного бігу віком від 14 років, які мають належну підготовку та не мають протипоказань за станом здоров’я. Усім учасникам роздадуть номерки, медаль фінішера, сувенірний браслет на руку, карту маршруту будуть доступні роздягальні і камери схову, пункти харчування та пакет фінішера з фруктами та водою. Переможці визначаються в особистому заліку серед чоловіків і жінок», - додає Катерина Костецька.

Реєстрації учасників змагань відбудеться 26 серпня о 8.30 годині біля КЗ «Палац культури міста Нетішина». При собі необхідно мати документи, що посвідчують особу та підтверджують дату народження.
 

Коментарі:

Anna-Mariia Mykhniuk 06.10.2019 15:32

Приймав участь в цьому півмарафоні, вийшло у них досить таки непогпно (http://androshchuk.com/netyshin_half_marathon/). Мені дуже сподобався

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую