ye-logo.v1.2
16 Лютого, 2019

Прокуратура відзвітували про чергового «порушника», який сплатив штраф у двісті разів менший за суму порушення

Ангеліна Мовчан Суспільство 746 1
Приховав 15 тисяч долларів, а заплатив... 1700 гривень
Приховав 15 тисяч долларів, а заплатив... 1700 гривень. Фото: economics.unian.ua

На Хмельниччині посадовця районної ради притягнуто до відповідальності за порушення вимог антикорупційного законодавства

Про це повідомляє Хмельницька обласна прокуратура. Йдеться про те, що заступник голови Ярмолинецької районної ради, достовірно знаючи про обов’язок повідомити Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни в майновому стані, це зобов’язання проігнорував.

«Всупереч вимогам Закону України «Про запобігання корупції» суб’єкт декларування не повідомив уповноважений орган у десятиденний термін про отримання у минулому році подарунку у вигляді грошових коштів у сумі 15 000 доларів США. За вказаним фактом працівниками Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю)», – йдеться у повідомленні прокуратури.

За наслідками судового розгляду протоколу за участі працівників Городоцької місцевої прокуратури постановою Ярмолинецького районного суду посадовця визнано винним у вчиненні правопорушення та накладено штраф у розмірі… 1 700 гривень. Якщо порахувати по курсу валют в середньому 1доллар = 22,7 гривні, виходить, що чиновник заплатив штраф на суму у двісті(!) разів меншу, аніж приховав.

 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас