ye-logo.v1.2
17 Лютого, 2019

Як фонтан у Хмельницькому став басейном для хмельничан (ФОТО+ВІДЕО)

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 2557

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Плескатися у фонтані полюбляють не лише діти, а й дорослі.

Майже місяць тому в Хмельницькому запрацював новий сучасний фонтан. Це чудове місце для відпочинку мам із дітками, закоханих пар і літніх людей, які приходять посидіти на лавочках, помилуватися фонтаном.

Однак інколи доводиться спостерігати картину, коли у фонтані плескаються діти, а часто й підлітки, наче в басейні. Начальник міського управління ЖКГ Василь Новачок каже, що фонтан - не місце для купання.

«В день запуску фонтану, увечері, ми зафіксували що кілька підлітків купалися у фонтані. У мешканців міста не має розуміння, що цього робити не можна. Розумію, що фонтан зручний - і сходинки невисокі і зайти зручно. Однак наголошую, що фонтан – це не ванна і не атракціон! Кожного дня «добрі» люди, й навіть діти, повертають форсунки із водним струмом під купол цієї альтанки, і тому там постійно мокро, через що можна й впасти. Щодня обслуговуючий персонал виставляє форсунки на місце, але їх потім знову повертають у різні боки», - розповідає Василь Новачок.

  

Фонтан став популярним міцем для відпочинку для багатьох хмельничан.

Комунальник додає, що найближчим часом біля місця відпочинку будуть встановлені інформаційні таблички, на яких будуть надруковані правила поведінки біля фонтану.

«Насамперед, хотілося б звернутися до батьків, щоб трішки більше дивилися за дітьми і не дозволяти їм занурюватися у фонтан більше, ніж по коліна, не чіпали форсунок та ліхтарів», - каже Василь Пилипович.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас