ye-logo.v1.2

Хмельничанам нагадують, що завтра у Хмельницькому – День тверезості

Суспільство 2335
Хмельничан просять з розумінням віднестися до таких вимог
Хмельничан просять з розумінням віднестися до таких вимог. Фото: volyn24.com

Цього року з 1 вересня його перенесли на 3 вересня.

Уже кілька років поспіль в Хмельницькому діє заборона продавати алкоголь в об’єктах торгівлі міста Хмельницького 1 вересня. Цього ж року, відповідно до повідомлення міської ради, Днем тверезості стане 3 вересня – день, коли у школах міста пролунають перші дзвінки.

«З метою посилення профілактичного впливу і протидії проявам пияцтва та алкоголізму серед населення міста Хмельницького, відповідно до рішення міської ради від 23.09.2015 № 10 «Про внесення змін та доповнень до рішення двадцять четвертої сесії міської ради від 08.04.2009р. №54 із внесеними змінами», у День знань (цього року у місті Хмельницькому відзначається у понеділок, 3 вересня) щорічно заборонено продавати алкогольні напої в об’єктах торгівлі міста Хмельницького та оголошено його Днем тверезості», - йдеться у повідомленні.

Начальник управління торгівлі Хмельницької міської ради Руслана Сідлецька каже, що з огляду на те, що День знань цього року в школах міста настає на два дні пізніше, то перенесли, відповідно, і заборону продавати алкоголь в об’єктах міста з 1 на 3 вересня. Хмельничан просять з розумінням віднестися до таких вимог.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую