ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2019

Погода на сьогодні: дощі підкрадаються, температура комфортна

Олександр НІКІТІН Суспільство 719
Цього дня наші пращури визначали погоду на зиму, спостерігаючи за поведінкою журавлів
Цього дня наші пращури визначали погоду на зиму, спостерігаючи за поведінкою журавлів. Фото: Zsolt Kudich / nationalgeographic.com

Якою буде погода 5 вересня.

 Схоже, вже відсьогодні осінь може нагадати про себе. Адже 5 вересня очікується певне зниження денної температури повітря. Та й короткочасні дощі ймовірні. Вони, за прогнозами синоптика Наталки Діденко, з локальними грозами пройдуть на заході України і досягнуть Вінниччини, Але, якою ж буде погода на Хмельниччині?

За даними Українського Гідрометцентру, короткочасні дощі з грозами можуть бути на всій території області, а температура повітря становитиме 23-25 градуси вище нуля.

Утім, ресурс «VentuSky» прогнозує дещо іншу погоду. Дощові хмари наче «гулятимуть» північними районами Хмельниччини впродовж усього дня, а ближче до вечора «припливуть» і в центральні райони області. Але ж вересневе літо пануватиме на півдні області, де очікують до 26 градусів вище нуля. На іншій території Хмельниччини – 19-21 градуси тепла.

5 вересня відзначається день святого Лупа. Погоду цього дня у далекі часи, як пише «Синоптик», передбачали журавлі: якщо вони на південь потягнули, то зима прийде рано; якщо ж журавлі полетять низько - зима буде теплою; полетять високо - холодною; якщо летять низько, швидко, мовчки - чекайте незабаром негоди.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас