ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2019

"Шкідливі" поради від ректора-прикордонника і чим особливий цей рік для академії

Ангеліна Мовчан Суспільство 1609
Вчіться, але й кохайте - порада від ректора.
Вчіться, але й кохайте - порада від ректора.. Фото: автора та прес-служби НАДПСУ

Першокурсникам прикордонної академії вручили погони, а керівний склад – підбив підсумки навчального року.

Курсантські погони вчора отримали 370 першокурсників і першокурсниць Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького. Серед тих, хто цього річ вперше переступив поріг академії як курсант – 36 дівчат. Серед курсантів першого курсу є представники з 24 областей України. Загалом, зазначають в академії, цей рік особливий тим, що такого набор до лав академії, не було від 2002 року.

За словами ректора, генерал-майора Олега Шинкарука, попри те, що державне замовлення було збільшене в цьому році на 20 відсотків, Національна академія виконала його повністю.

Цього року на одне місце курсанта претендувало п’ятеро осіб.

«Сьогодні з нами тільки кращі! Я хочу побажати першокурсникам швидко адаптуватись в колективі академії і успішно розпочати вивчення прикордонної науки», – зазначив Олег Шинкарук.

Він також додав, що кожен офіцер, полковник, чи навіть генерал завжди мріє повернутися до статусу курсанта і дав першокурсникам декілька "шкідливих" порад.

«У вас зараз прекрасний час і кожен із нас, керівників, які стоять на плацу, мріють повернутися саме до статусу курсанта. Тому вчіться, але й кохайте, одружуйтеся, проживіть ці роки яскраво і опановуйте професійні знання та вміння, які вам знадобляться в житті», – зазначив ректор і напівжартома додав, що від самого початку варто запам’ятати: спочатку студент працює на заліковку, а потім – заліковка на нього.

Ректор - студентам: "Спочатку ви на заліковку, а потім - вона на вас"

«Як колишній викладач, зізнаюся, поки не чує начальник навчального відділу, що якщо у вас, в заліковій книжці, від початку стоять п’ятірки і четвірки, то згодом у викладача рука не підніметься поставити вам трійку. Тому попрацюйте на свою заліковку на початку і потім, на старших курсах, коли вам вже не захочеться так старанно вчитися, заліковка працюватиме на вас», – зізнався Олег Шинкарук.

Третій факультет чи не найчисельніший серед усіх

Серед першокурсників - 36 дівчат

Також цього дня в прикордонній академії підбили підсумки минулого навчального року. Прикордонники відзначили, що за рік, що минув, в академії створено госпіталь для забезпеченні доступної медицини для особового складу. Одним із надбань є також акредитована спеціальність «Право» за магістерським рівнем і спеціальність «Правоохоронна діяльність» за бакалаврським рівнем вищої освіти.

Підсумки минулого року підбили усів складом академії.
 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас