ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничанин увійшов до сотні найвидатніших дітей України

Суспільство 12320
МамаАртема Харченка Наталія зізнається, що для них цей проект став цілковитою несподіванкою
МамаАртема Харченка Наталія зізнається, що для них цей проект став цілковитою несподіванкою. Фото: з Фейсбуку

Талановиті діти були представлені у 50 номінаціях.

Артем Харченко, 14-річний хлопчик зі Старокостянтинова, увійшов до сотні найвидатніших дітей України.

5 вересня в Українському Домі в Києві відбулася презентація книги «Енциклопедія дитячих талантів. 100 найвидатніших дітей України», у якій представлені талановиті діти в 50 номінаціях — лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів. У це видання потрапив і 14-річний старокостянтинівець Артем Харченко, - повідомляє starkon.city. Автор енциклопедії - засновник журналу «Ukrainian Рeople», соціальний діяч у сферах дитячої творчості та медіа Тетяна Петракова. Нагадаємо, Артем відомий як волонтер, своїми виступами він допомагає нашим захисникам. Він також свого часу став фіналістом шоу "Україна має талант Діти-2". Зовсім недавно Артемко зумів побороти важку онкологічну хворобу - саркому Юінга і тепер підтримує дітей, у яких рак.

Як розповіла виданню мама Артема Харченка Наталія, для них цей проект став цілковитою несподіванкою: «День нагородження був незабутнім. Для юних талантів, головних героїв енциклопедії, було організовано офіційну червону доріжку, вручено дипломи, пам’ятні грамоти. Артема нагородили медаллю «Найвидатніші діти України-2018». Я пишаюся своїм сином і вдячна організаторам за відзнаку».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую