ye-logo.v1.2
15 Лютого, 2019

В обласному центрі розпочали зводити новий корпус обласної дитячої лікарні (ФОТО)

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 2189
Будівництво корпусу обласної дитячої лікарні здійснює ТОВ «Будівельний Альянс Груп»
Будівництво корпусу обласної дитячої лікарні здійснює ТОВ «Будівельний Альянс Груп». Фото: km-oblrada.gov.ua

Будівельники забили перші палі.

У Хмельницькому тривають будівельні роботи нового повнопрофільного лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні, повідомляє прес-служба Хмельницької обласної ради.

«Забиті вже перші контрольні палі. Через шість днів пройде їх випробовування. А далі, як стверджують будівельники, продовжиться робота по монтажу наступних паль. Загальна ж їх кількість буде 570. За результатами тендеру, який провело комунальне підприємство архітектурно-будівельного проектування Хмельницької обласної ради, будівництво корпусу обласної дитячої лікарні здійснює ТОВ «Будівельний Альянс Груп». Загалом, за попередніми підрахунками спеціалістів, орієнтовна загальна вартість будівництва повнопрофільного лікувально-діагностичного корпусу дитячої лікарні сягає 300 мільйонів гривень», - йдеться у повідомлення прес-служби.

Додають, що депутати обласної ради навесні вже виділили 30 мільйонів гривень на будівництво закладу для освоєння їх будівельниками у 2018 році, а далі поетапно планується передбачати необхідні кошти на фінансування запланованих проектно-кошторисною документацією робіт. Окрім того, 10 мільйонів гривень на спорудження медичного закладу надано з Державного фонду регіонального розвитку.

  

Орієнтовна загальна вартість будівництва повнопрофільного лікувально-діагностичного корпусу дитячої лікарні сягає 300 мільйонів гривень.

Відповідно до затвердженої Концепції щодо створення повнопрофільної обласної дитячої лікарні будівництво має здійснюватися у три етапи. Вони включають будівництво нового лікувально-діагностичного корпусу на 185 ліжок на прибудинковій ділянці лікарні.

Десять мільйонів гривень на спорудження медичного закладу надано з Державного фонду регіонального розвитку.

На сьогодні ж в лікарні розгорнуто 220 ліжок за 11 профілями у 7 відділеннях. Обласна дитяча консультативна поліклініка розрахована на 110 відвідувань за зміну (щорічно лікарями закладу амбулаторна допомога надається понад 48 тисяч дітей). Матеріальна база обласної дитячої лікарні застаріла, не відповідає санітарно-гігієнічним та будівельним нормам та правилам – на 1 дитину припадає 3 квадратних метрів при нормативі 6,5.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас