ye-logo.v1.2

Як швидко і безболісно потрапити в кіберспорт На правах реклами

Суспільство 3824

Кіберспорт набирає обертів в усьому світі

Не ігроман, а кіберспортсмен - таку назву має людина, що змагається у відеоіграх. Пошана, успіх, грошові призи - усі звичні ознаки великого спорту в наявності у кіберспорті. Тому чимало закоханих у відеоігри хлопців та дівчат прагнуть потрапити у “вищу лігу”.

Від захоплення до великого кіберспорту

Знавці у цій сфері з української компанії Лакі Лінк поділилися міркуваннями, що починати слід із усвідомлення того, що відрізняє справжнього спортсмена від ігромана. І це не кількість годин за комп’ютером або наворочена відеокарта (хоча вона і потрібна, і найкрутіші з них можна знайти на https://luckylink.kiev.ua/). Насправді це якості характеру, що дозволяють стати професіоналом:

- спокій і відсутність агресії щодо суперників чи елементів гри;
- самоконтроль;
- здатність враховувати свої помилки тощо.

Коли новачок набереться досвіду, настає час шукати собі команду гравців, і тут є два шляхи - приєднатися до більш-менш відомої команди на лави запасних гравців або додавати знайомих у свою власну команду. Якщо йти самостійним шляхом, слід заздалегідь шукати менеджера, тренера та спонсора, який буде утримувати нову команд до перших великих виграшів на турнірах.

Що мотивує кіберспортсменів

Кажуть, краща мотивація - це перегляд турнірів, де зірки світового масштабу показують приклад поведінки під час гри, а також шалені емоції боротьби за кубки і нагороди.

Перспектива міжнародної арени теж мотивує, адже це найвищий рівень, куди дуже важко потрапити, особливо індивідуальним гравцям.

Цікавинкою про зірок кіберспорту поділилися експерти з Ейр Академії - школи для ютуб блогерів. Дехто з кіберспортсменів веде свій ютуб-блог, де розказує про свої методи гри або знімає влоги про повсякденне життя. До речі, це може стати неабиякою підтримкою у напруженому ритмі спортсмена. Як краще вести свій блог, аби він набирав популярності і приносив гроші, вчить академія ютуб AIR, після курсу в якій можна легко відкрити свій канал для розваги чи прибутку.

Які перешкоди є в кіберспорті

Для юних кіберспортсменів перешкодою може стати відрив від шкільного навчання. Нелегко поєднувати багатогодинні тренування з відвідуванням, особливо коли це випускний рік у школі.

Встигати за програмою та їздити на збори інколи неможливо, тому кібер-школярі, за підтримки батьків, як правило, обирають альтернативні варіанти навчання, наприклад, дистанційну освіту в школі "Оптіма", де учень має можливість самостійно будувати свій графік таким чином, щоб часу й сили вистачало на тренування не нехтуючи навчанням. Також, дистанційна школа "Оптіма" надає можливість підготуватись до отримання сертифікатів по ДПА та ЗНО як в оффлайн так і в онлайн.

Для тих, хто працює, краще шукати варіанти на неповний день або віддалену роботу.

Кіберспорт набирає обертів в усьому світі, і гравці стають відомими не менше, ніж зірки тенісу чи футболу. Захоплення комп’ютерними іграми не є чимось поганим, якщо розум залишається холодним, а перешкоди успішно долаються.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую