ye-logo.v1.2
12 Грудня, 2019

На Хмельниччині, за певним маршрутом, з літаків розкидають вакцину від сказу

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 782
Вакцинацію розпочали з Кам'янець-Подільського району
Вакцинацію розпочали з Кам'янець-Подільського району. Фото: vingudpss.gov.ua

Мешканців області просять розумінням поставитися до заходів з вакцинації.

Сьогодні на Хмельниччині розпочали проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин: з літаків скидатимуть вакцину від сказу для диких тварин. Як повідомляють в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Хмельницькі області, розповсюдження вакцини літаком над населеними пунктами області здійснюватиметься за таким маршрутом: Кам’янець-Подільський, Чемеровецький, Городоцький , Волочиський, Теофіпольський, Білогірський, Ізяславський, Славутський, Шепетівський, Полонський райони.

Як ми повідомляли раніше, епізодична ситуація по сказу як в Україні, так і на Хмельниччині залишається напруженою. Щороку від сказу гинуть тисячі тварин. На жаль, хворіють та помирають люди. Проводиться вакцинація сприятливих свійських тварин, але небезпека приходить з дикої фауни, від тварин. Вакцини ж створюють специфічний імунітет при пероральному застосуванні.

Мешканців області просять розумінням поставитися до заходів з вакцинації і при виявленні принад не руйнувати їх, не брати в руки, а залишати привабливими для тварин.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую