ye-logo.v1.2
6 Липня, 2020

Хмельничан кличуть обговорити зміни, які відбудуться у парку імені Чекмана

Суспільство 1656
Вартість проекту реконструкції парку – 400 тисяч гривень
Вартість проекту реконструкції парку – 400 тисяч гривень. Фото: автора

Кожен може висловити свої думки з приводу облаштування парку.

У п’ятницю, 28 вересня в обласному центрі відбудуться громадські обговорення реконструкції парку імені Михайла Чекмана. Представники управління ЖКГ міста та львівська проектувальна організація «Група 109» запрошує хмельничан обговорити зміни, які найближчим часом відбудуться у парку.

«Хмельничани люблять цей парк. Але для того, щоб він став ще зручнішим, нам потрібно обговорити зміни, почути, якою хмельничани бачать його подальшу реконструкцію. Можливо, хтось запропонує ще одну велодоріжку, а комусь захочеться бачити поруч кіоск з морозивом, а ще комусь – тихе місце для прогулянок з маленьким дітьми. Усі ці ідеї та пропозиції ми буде обговорювати на громадських слуханнях, тому запрошуємо кожного», - каже начальник міського управління ЖКГ Василь Новачок.

Вартість проекту реконструкції – 400 тисяч гривень. За ці кошти проектувальна група має підготовити документ реконструкції парку. На зустрічі «Група 109» представить віртуальний тур парком, дизайн-код для майбутніх просторових рішень та результати досліджень, що проводились влітку.

Отже, усі хто хоче долучитися до громадського обговорення, приходьте у п’ятницю, 28 вересня, у парк імені Михайла Чекмана до літнього кінотеатру. Час зустрічі – 18.00.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую