ye-logo.v1.2
20 Березня, 2019

Після перебоїв з водою жителів Старокостянтинова попередили про її здорожчання

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 885
Тарифи на водопостачання та водовідведення зростуть з 1 жовтня
Тарифи на водопостачання та водовідведення зростуть з 1 жовтня. Фото: kremenets.pp.ua

Позавчора місто на півдоби залишилося без води.

24 вересня з 10 ранку і до вечора усі вулиці Старокостянтинова залишились без води. Через борги Старокостянтинівська РЕМ зупинила електропостачання для КП «Водоканал». Кількома днями раніше повідомлення про те, що через заборгованість можливе відключення водопостачання у місті, з’явилося на сайті місцевого комунального підприємства «Водоканал». Аби не сталося техногенної катастрофи, підприємство звернулося до мешканців міста та юридичних осіб з проханням погасити заборгованість за спожиту воду. Так на 1 вересня заборгованість населення Старокостянтинова за спожиті послуги з постачання холодної води і водовідведення становить майже півтора мільйона гривень, а юридичних осіб - понад два мільйона гривень.

«Наразі питання вирішили, вода у місті вже є. Домовилися з енергопостачальною організацією про реструктуризацію боргу. Аби не траплялись подібні випадки, споживачам потрібно вчасно розраховуватись за надані послуги», - коментує ситуацію Володимир Богачук, заступник міського голови Старокостянтинова. І попереджає, що уже з 1 жовтня за воду та водовідведення споживачам платити доведеться більше.

Так, за новим тарифом у Старокостянтинові для мешканців багатоквартирних будинків послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) коштуватимуть 14 грн.42 коп. за 1 куб. м, для приватного сектора - 14 грн.42 коп. за 1 куб. м. А водовідведення - 16 грн.26 коп. за 1 куб. м.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео