ye-logo.v1.2
25 Березня, 2019

Хотіли продати рятувальникам автопідйомник, тепер мають сплатити штраф

Олександр НІКІТІН Суспільство 450
Рятувальники в 2017 році так і не закупили автопідйомник, а ось двох учасників тендеру звинуватили в змові
Рятувальники в 2017 році так і не закупили автопідйомник, а ось двох учасників тендеру звинуватили в змові. Фото: mkrada.gov.ua

Антимонопольний комітет оштрафував дві фірми та позбавив їх права участі в державних закупівлях.

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ПАТ «Проторус» та ТОВ «Авто Імперія Голд» (обидва з Херсону) загалом на 98 тисяч гривень за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.

«Відділення встановило, що товариства протягом серпня-вересня 2017 року узгодили дії під час проведення ДП «Перший державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області» процедури відкритих торгів із закупівлі автопідйомника, - йдеться в повідомленні прес-служби відомства. - Встановлені обставини свідчать про співпрацю між суб’єктами господарювання, що підтверджує обмін інформацією між ними при підготовці тендерних пропозицій, та узгоджену поведінку. Товариства подавали свої тендерні пропозиції з одного авторизованого електронного майданчика та завантажували їх з використанням однакової IP-адреси. Товариства подали до тендерних пропозицій ідентично оформлені додаткові документи».

Обидва підприємства, як кажуть в обласному відділенні АМКУ, спільно брали участь в 4 публічних закупівлях, де майже в усіх тендерах переможцем було визнано ПАТ «Проторус». У них товариства не здійснювали пониження ціни, винятком була лише одна тендерна процедура, де приймали участь інші учасники.

Відтепер, ці фірми не лише мають сплатити штраф, а протягом трьох років їм заборонено приймати участь у державних закупівлях.

До речі, за даними порталу «Prozorro», автопідйомник, який хмельницькі рятувальники хотіли придбати в серпні-вересні минулого року, так і не купили. Усі тендерні пропозиції були відхилені.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Все для саду та городу