ye-logo.v1.2

Тетяни та Василі не в моді – це рідкісні імена для новонароджених

Суспільство 1848
В юстиції розповіли, як у вересні називали новонароджених дітей в Хмельницькому та Кам
В юстиції розповіли, як у вересні називали новонароджених дітей в Хмельницькому та Кам'янці-Подільському. Фото: колаж автора

Як мешканці Хмельницького та Кам’янця-Подільського називають своїх дітей.

У Хмельницькому за минулий місяць зареєстрували 247 новонароджених. Із них 126 – дівчатка, 121 – хлопчики. Серед них зареєстрували і 5 пар новонароджених близнят. Про це повідомляє Головне територіальне управління юстиції в Хмельницькій області.

А ось як хмельничани називали своїх дітей? Рідкісними іменами в вересні були Мелісса, Емма, Емілія, Орися, Мевлана, Анжеліка, Ніколь, Тіна, Аріана, також Дамір, Остап та Гєоргій. Серед популярних – Марія, Катерина, Поліна, Мілана, Каміла, Анастасія, Єва, а також Матвій, Марк, Давид, Макар та Тимур. Серед «топових» імен не було, до прикладу, ні Василів, ні Тетян.

А ось у Кам’янці-Подільському в вересні народилисі 56 хлопчиків та 32 дівчинки. Про це повідомили в Кам’янець-Подільському міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану. Найпопулярнішими іменами були Артем, Марк, Матвій, Максим, Дмитро, а також Вікторія, Анастасія, Злата, Софія, Анна. Деяких діток називали такими іменами: Макар, Фатохчон, Мартін, Остап, Акім, Адріан, Дамір, Лука, Захар, Девід, а також Адель, Анфіса, Ріана, Віоліна, Ася, Варвара, Анна-Марія.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую